להורדת השיר מיוטיוב הכניסו את הקישור למטה

הורדת שירים מיוטיוב

הורדת שירים מיוטיוב


מוסיקה האם המוזיקה השפה היחידה של העולם הבין דרך השמיעה, ללא אינדוקטרינציה או חינוך, ונחשב חומר חיוני בבתי ספר רבים ברחבי הלימודים העולם, חשיבותם בחיי לבריאות האדם בפרט, האינטרס גם לחזור כוללים את כל היצורים החיים, בנוסף הכיף שאנחנו מקבלים ולהשאיר אותו עקב לשמוע עצמי, הם תורמים את ההסבה של עצמי ומעודן.

אני מכיר הרבה גאונים מעוניינים בהם, שירים להורדה מיוטיוב וכן שולט בתיאור מה שנותן לו לאדם, ואת הטוב ביותר לומר הוא (חליל ג'ובראן): "היא בתו של תכונות שותק, ורגשות צאצאיהם חושפים את הנפש האנושית, מודע לעובדה," כפי שאמר אותה כשפה של הנשמה, אשר הוא נגע על דלתות הרגשות, כמו גם בזיכרון התראה, וקבע כי היא אינה רק שפת הרגשות, אבל זה גם בשפה שניהם הבנה וחשיבה. המוזיקה ידועה בחשיבותה ובהשפעה העמוקה בהיבטים רבים של החיים, בין אם חומרית או פסיכולוגית.

השפעת המוסיקה הפיזית על חיי אדם תנודות מוסיקליות פועלות כדי להשפיע על מערכת העצבים, כך התנודות הללו פועלות על תאי עצב המורדמים, וזה עניין של תחושה נינוחה ולחסל את הסיבות של כאב. כשאתה שומע את המוזיקה הנכונה, הגוף עובד על אנטיביוטיקה טבעית המחזקת את המערכת החיסונית ולעזור לגוף להתגבר על המחלה, על ידי הפעלת המוח להפריש חומר כימי הנקרא (אנדורפינים), אשר מבוסס על הפחתת הצפיפות המרוכזת במוח, ובכך להפחית את תחושת כאב.

השפעת המוסיקה הפסיכולוגית על חיי אדם זוהי הרחבה של הרצון הטבעי שלו להביע את עצמו.הדוגמה לכך היא אתרי הורדה מיוטיוב  או הסימפוניה השלישית של בטהובן, אשר הגיב לשאיפותיו של נפוליאון בונאפארטה עם זרם של מלודיות, המבטא את תשוקות האנושות בחיפוש אחר חירות , ודחתה את העוול, המלחמה ושפיכות הדמים. תרבויות עתיקות ביוון, מצרים, סין והודו הצליחו להגיע אל הקסם וההשפעה של המוזיקה על בני האדם, כדי לגלות כי הם השתמשו בהם בטקס הדתי שלהם, כאמצעי להתעלות וגישה לשקיפות. המוזיקה בבית השתקני, יש להם יותר מעמיק הרבה מעל המצב, כאמור בספר (הדיון הרוחני במסורת הסופית), להאזין למוסיקה עד בני אדם למצב של אקסטזה רוחנית, והדגיש פסיכולוגיה מודרנית על חשיבותה של מוסיקת אורינטצית הפרט כלפי התנהגות טובה.

על פי הדברים (קוטזי Aarconr), אשר ידוע כאחד הענקים של מיסטיקנים מלחינים בעידן המודרני, המוזיקה הסופית היא המקור שממנו שואב אותם השראה מיסטית, וזה כמו כדור הארץ, לא יודע מה ייצא מהם, או בכל רגע יהיה כך, אבל זה לא יהיה אלה הרגע של מעבר, זה חייב להיות נוכח המקרה של הבשלה של זרעי הופעתה, "איש אינו יודע מה הזרע קבור במעמקים."

יש לציין כי הורדת שירים מיוטיוב והמוזיקה נכללה ברשימת תוכניות הטיפול בבתי חולים לילדים רבים שבהם המוסיקה פועלת להרגיע אותם, ואולי הרעיון הזה בא מהרגלי האמהות ששרה לילדיהם לפני השינה, ומוסיקה היא גם טיפול יעיל לחולי סרטן ומחלות אחרות.