להורדת השיר מיוטיוב הכניסו את הקישור למטה

הורדת סרטונים מפייסבוק

הורדת סרטונים מפייסבוק

הורדת סרטונים מפייסבוק בקלות ובמהירות עכשיו באתר לכו לפייסבוק העתיקו את הקישור של הסרטון והדביקו למעלה באתר ולחצו Enter להורדה.

למטה יפתח לכם חלון לבחירה של הסרטון שאתם רוצים באיכות שאתם רוצים.


ברגע שתעתיקו את הקישור של הסרטון זה אמור להיראות ככה:

https://www.facebook.com/calcalistonline/videos/557936107964619/?from=bookmark


יש לתקן את הקישור לככה:

https://www.facebook.com/calcalistonline/videos/557936107964619/

ואז להעתיק את הקישור בתיקון שלו לאתר למעלה

ואז לבחור את האיכות הרצויה להורדת הסרטון.הורדת וידאו מפייסבוק

אם אתה רואה סרטון בפייסבוק שלך? ואתה רוצה להעלות אותו למחשב שלך לקובץ וידאו MP3 או MP4? הגעתי למקום הנכון! פייסבוק הורדה מאפשר לך להוריד קטעי וידאו בפייסבוק רק כמה שניות! רק להעתיק את הקישור וידאו פייסבוק בתוך תיבת הטקסט, לחץ על הורד וזה יהיה שלך!


היכן נשמרים סרטונים לאחר ההורדה ?

זה תלוי במערכת ההפעלה ובדפדפן שבו אתה משתמש, אבל בדרך כלל כל קטעי הווידאו נשמרים תחת תיקיית "הורדות" ב- Windows ו- Mac.תוכל גם ללחוץ על CTRL + J בדפדפן שלך כדי להציג את היסטוריית ההורדות שלך.

האם Gdvids עובד על מכשירים ניידים ?

כרגע Gdvids עובד בסדר גמור עם אנדרואיד באמצעות דפדפן Chrome. לגבי iOS, אתה יכול לבדוק כיצד להוריד קטעי וידאו בפייסבוק על iPhone או iPad המדריך, כדי להיות מסוגל לשמור קטעי וידאו פייסבוק לגלגל את המצלמה.

תוכנה להורדת סרטונים מהפייסבוק

הורדת סרטונים ללא אודיו ללא קול שמע בלבד האם אפשר ?

כן אפשר להוריד סרטונים ללא מוזיקה בקלות פשוט תבחר בהורדת וידאו ללא אודיו.

האם האתר שלכם שומר עותק של קטעי הוידאו ?

Gdvids אינו מאחסן סרטונים ואנחנו לא שומרים עותקים של סרטונים שהורדו. כל הסרטונים מתארחים בשרתים של פייסבוק. כמו כן, אנו לא עוקבים אחר היסטוריית ההורדות של המשתמשים שלנו.


הורדת סרטונים מפייסבוק הורדת וידאו מפייסבוק הורדת סרטונים mp4 תוכנה להורדת סרטונים מהפייסבוק הורדת סרטונים מפייסבוק לאייפון הורדת סרטונים מפייסבוק לאנדרואיד הורדה מפייסבוק mp4 הורדת סרטונים מפייסבוק באיכות גבוהה הורדת סרטונים מפייסבוק mp3 הורדת סרטונים מפייסבוק mp4 הורדת סרטים מפייסבוק mp4 הורדת סרטונים מפייסבוק לפלאפון הורדת סרטונים מפייסבוק באיכות 4k הורדת סרטון מפייסבוק לפלאפון